וובמארק מערכות

אודות וובמארק

וובמארק מערכות

אנחנו כאן כדי לעזור לך להגיע ליעדים שלך

וובמארק מערכות הינה בית תוכנה ותיק ומוביל המציע מערכות ארגוניות המותאמות לכל ארגון לפי צרכיו היחודיים, הנהלים והמבנה הארגוני. כל המערכות שלנו מבוססות על פלטפורמת אוריגמי המאפשרת התאמה קלה ופשוטה לכל תהליך ומבנה נדרש.

המטרה של כל מערכת אותה אנו מאפיינים ובונים פשוטה מאוד – לשפר את התפקוד הארגוני ולהביא לחסכון בזמן וכסף. איך אנחנו עושים זאת – פשוט:

  1. מערכת המבצעת כל שניתן באופן אוטומטי – הנסיון של כל מנהל יכול להיות מומר לעץ קבלת החלטות כך שכל השיקולים יבוצעו על ידי המערכת. ככל שישתמשו במערכת יותר – היא תקבל את ההחלטות נכון יותר.

  2. חשיפת מידע ואפשרויות ללקוחות ומשתמשי קצה – אם צריך הזמנה – נאפשר ללקוח להזין אותה לפורטל. אם צריך לשלוח תעודת משולח – היא תשלח לבד

  3. בקרה חכמה – כדי להתעסק במה שחשוב, אנחנו צריכים לדעת שהכל מתנהל כשורה בכל מקום בארגון. כל מה שעליך לדעת זה שאם תהיה בעיה – אוריגמי תעדכן אותך ותפעל למנוע ולתקן אותה. ככה נשאר זמן לעבוד במקום לבצע בקרות אינסופיות

  4. סביבה אופטימלית לשיתוף פעולה – אוריגמי תוכל לעדכן כל אדם מתי הוא נדרש לביצוע פעולה בכל תהליך עסקי. רק צריך לבדוק את המייל או את תיבת ההודעות המובנית. צריך לדבר עם מישה בקונטקסט של משימה? לחיצת כפתור והוידאו צ’אט כבר פתוח. מסרים מיידים והכל בתוך כלי ארגוני אחד.

וובמארק מערכות מציעה פתרון מלא ללקוח על ידי תהליך של ניתוח והבנת צרכי לקוח עם צוות מקצועי, התאמת הפתרון ללקוח, פתרונות אחסון, הדרכת משתמשים וליווי שוטף.

מעל 2500

פרוייקטים מוצלחים

מעל 1000

לקוחות שמחים

500

מודולים שונים

12

שנות ניסיון

אנו מסוגלים להבין את הצרכיים הייחודים של לקוחותינו והשווקים בהם הם פועלים

הלקוחות שלנו

שותפים לדרך

מבין לקוחותינו ניתן למצוא חברות מתעשיות שונות ומגוונות, עובדה זו מאפשרת לנו ליצור מנעד רחב מאוד של פתרונות לצרכים ארגוניים רבים. אנו שואפים לפעול כזרוע טכנולוגית של כל ארגון איתו אנו עובדים, ולהוות חלק אינטגרלי מהארגון.

הלקוחות שלנו

יצירת קשר

בואו נדבר

כתובתינו

הסדנא 6, כפר סבא

טלפון

09-880-1955

אימייל

[email protected]