וובמארק מערכות

בתאריך אוגוסט 23, 2020

תוכנה לניהול אחזקה

וובמארק מערכות
וובמארק מערכות

כאשר אנו מדברים על תוכנה לניהול אחזקה, הכוונה היא לניהול משימות של אחזקת מבנים, מערכות ייצור וכל מנגנון אשר דורש טיפול, ביצוע בדיקות ומעקב. תוכנה לניהול אחזקה מאפשרת ניהול של מגוון היתרים, פריטי ציוד, אחזקה מונעת ועוד. הקמה מהירה של מודולים שונים לפי הצרכים הייחודים של כל ארגון והתאמה לממשקים שיביאו לידי ביטוי את שיטות העבודה והעקרונות של הארגון.

התוכנה חוסכת בזמן, תוך הצגת מידע ומשימות במסכים נגישים וקלים לתפעול. היא מובילה לשיטות עבודה נכונות. תכנון מקדים, היררכיה נכונה של משימות ותעדוף נכון. חוסכת בזמני ניהול ותיוק באמצעות תיוק חכם, ונגישות וזמינות לכל מידע בבוא העת. 

תוכנה לניהול אחזקה גורמת לתכנון פיננסי נכון, ניהול הצעות מחיר, עלויות ותקציבים. ציוות משימות ומעקב אחריהן. תורמת להתייעלות וחיסכון במשאבים ובכח אדם על ידי ניהול מבוסס מידע. יש לה ממשק המתאים לרוב מערכות המידע ואפשר להוסיף לה מודולים המותאמים לכל ארגון בצורה עצמאית. בעקבות כל הפעולות הללו, היא משפרת את השירות ע”י ייצור דוחות ובקשות שירות. 

ניהול אחזקה לקוי- אתם עלולים להיתבע!

דו”ח של הרשות להתחדשות עירונית של משרד הבינוי והשיכון, מציג תמונת מצב בעייתית מאוד בכל הנוגע לתחזוקת מבנים ובניינים בארץ. התפתחות הבנייה לגובה, יצרה מאות חברות תחזוקה אשר חלקן לא מבצעות את תפקידן כראוי ואף עלולות ליצור מסוכנות בתחזוקה לקויה. התחום הזה סובל מהיעדר כללים ואין כמעט ביטוי לתחזוקה מונעת.

נכון לשנת 2016 היו בישראל 30% מבנים בני למעלה מ-10 קומות. גם מספר התחלות הבנייה במבנים של 21 קומות ומעלה עומד היום על 7% פי שלוש ממה שהיה בעבר. פועל יוצא מכך הוא כי תפקיד ניהול הבניינים חשוב לעין ערוך. במבנים חדשים מבוצעת תחזוקה שותפת אבל לא תחזוקה מונעת. אין בקרות שוטפות בתדירות הנכונה על מערכות המבנה, מה שעלול להוביל לעתים רבות לכשלים ולצורך בתחזוקת שבר, החלפת מערכות עם נזקים בלתי הפיכים ועוד. זה עלול לכלול רכזות כיבוי אש או גנרטור חירום אשר חיוניים מאוד בעתות מצוקה. 

חברות אחזקה המנהלות את הבניינים שלהם עם תוכנת ניהול אחזקה, מצליחות לעמוד יותר במשימות וביעדים שלהם מהחברות שלא משתמשות בכך.

מה כוללת תוכנה לניהול אחזקה?

תוכנה לניהול אחזקה מאפשרת התממשקות למערכות ניהול לקוחות, תוכנה לניהול יישומים ועוד. אם למשל מדובר בחברת אחזקה שיש לה הרבה בניינים, היא מנהלת את היסטוריית הפעילות מול כל בניין, ביטוחים, רישיונות, הסכמי שירות ועוד.

היא פותחת קריאות שירות עבור הדיירים המאפשרת שליטה בתקלות, הזמנת אנשי מקצוע ומעקב אחר ביצוע המשימה. כך זוכים הדיירים לשירות מהמעלה הראשונה במהירות האפשרית ועל פי תעדוף ומיון חשיבות התקלה. היא מאפשרת מעקב אחר מערכות וציוד בבניין. עריכת ביקורות על מעליות, מערכות כיבוי אש, מיזוג אוויר, הסקה מרכזית, ובמעבדות גם בדיקה ומעקב אחרי נתוני אקלים ולחות. 

כאשר מדובר בחברה עם צי רכבים, היא מאפשרת מעקב אחר כל רכב. עריכת בדיקות תקופתיות וביקורת נחוצה.

היום לנהל בניין זה פרויקט לכל דבר

חברה לניהול אחזקת מבנים ומערכות ייצור אמורה לטפל בכל היבט של מבנה או בניין בתחום ההשגחה שלה. ליצור אינטראקציה עם הלקוחות ולדאוג לכך שיקבלו את השירות שהם מצפים. היום לנהל בניין ובעיקר רב קומות, זה פרויקט לכל דבר ועניין. בכל בניין כזה יש לגבות את תשלומי וועד הבית, לטפל בכל התקלות של הבניין בפנים ובחוץ כמו גינה, חנייה ועוד. לטפל במערכות שמספקות שירות למבנה כמו מעליות, טוחן אשפה, אספקת גז ועוד. 

ניהול של בניין חייב להיעשות היום ע”י תוכנה לניהול אחזקה. היא מומלצת לכל חברת אחזקה ומאפשרת לה לבצע את המשימות שלה בזמנים הנכונים ועם התוצאה הכי טובה כלפי הלקוח. מתן שירות מתקדם ומודרני, תוך פיקוח, בקרה ומעקב אחר כל פעולה שנעשית, הוצאות דוחות בהתאם, חשבוניות, מסמכים ועוד.

קראו גם על המוצר: תוכנה לניהול משימות

יש לנו את היכולת להבין את הצרכים של הלקוחות שלנו ואת השווקים שלהם

כתובתינו

הסדנא 6, כפר סבא

טלפון

09-880-1955

אימייל

[email protected]