וובמארק מערכות

בתאריך אוגוסט 24, 2020

תוכנה לניהול פרויקטים- כי ככה מנצחים היום!

וובמארק מערכות
וובמארק מערכות

כמעט כל החברות עובדות בפרויקטים. פרויקט מסתיים, מתחיל חדש. עובדים בד בבד על כמה פרויקטים, וכאשר מתחייבים להם יש הרבה מאוד משימות שצריך לעמוד בהן. הן מוגדרות, מתוכננות עד לפרטי פרטים. יש גם יעדים ולוחות זמנים, אבל משום מה, איכשהו תמיד משהו מתפספס. יש איחור בסיום הפרויקט. לפתע עולים כל מיני תהליכים שלא נלקחו קודם בחשבון. אין מספיק כח אדם. אובדן שליטה. בקלות רבה אפשר כך לאבד את הפרויקט, את הלקוח ואת העסק.

הדבר הנכון שכל מנהלי הפרויקטים עושים היום, הוא להיעזר באיזו תוכנה לניהול פרויקטים, שהופכת לכלי המניע, הפקח והמבקר כל פרויקט אם עמידה בכל היעדים והזמנים. מקסימום הצלחה ואפס כישלונות. ככה מנצחים היום.

בעולם תחרותי חייבים להשתמש בתותחים הכי כבדים. אין זמן, אין מקום להסברים. הלקוחות רוצים את הכי טוב ואתם צריכים לספק להם את זה.

תוכנה לניהול פרויקטים בעידן הזה, היא מוצר מאוד בסיסי וכבר בשימוש של אלפי חברות בארץ ובעולם. 

מהן היתרונות של תוכנה לניהול פרויקטים?

תוכנה לניהול פרויקטים מומלצת גם אם לחברה יש פרויקט אחד וגם אם יש לה כמה פרויקטים במקביל. דווקא במצב הזה היא חייבת לעשות סדר והוא יושג רק באמצעות תוכנה מדויקת שתלווה את הפרויקט.

התוכנה מאפשרת ניהול וקבלת משימות מהמייל, מפורטל לקוחות וכל זאת בהזנה ידנית. היא מייצרת תכנון ותעדוף נכון של משימות, שיטות עבודה ותכנון מקדים. היא חוסכת בזמני ניהול הפעולות עם תיוק ואחסון של כל פעולה הנשלפת בבוא העת בקלות. היא מאפשרת התנהלות והתייעלות פיננסית בתכנון מדויק של תקציבים ועלויות. מפיקה דוחות ומכשירים פיננסיים לחיוב לקוחות עפ”י שעות עבודה, בנקים של שעות או ריטיינרים. 

ככל שמדובר בקבלני חוץ, היא מנהלת אותם ביעילות כחלק מהארגון והמערכת בכל הרמות. בנוסף היא מאפשרת ראייה כוללת ורחבה על כל פרויקט ועל הפרויקטים כולם וההשפעה של כל אחד מהם ברמת כח אדם, יעדים, משימות, הגדרת זמנים ועוד. היא מייעלת את ניהול כח האדם, מגבירה את התפוקה וחוסכת במשאבים ובכסף.

לתוכנה ממשק רספונסיבי ואינטואיטיבי המאפשר לעבוד אתה מכל מכשיר ומכל מקום. 

מודולים נוספים לתוכנה

הרעיון המרכזי של כל תוכנת ניהול פרויקטים, היא להציע ללקוח את המוצר המספק ביותר שיאפשר לו לנהל את הפרויקטים שלו או של לקוחותיו בהצלחה. היום בעידן הדיגיטלי יש חשיבות רבה גם לאפשרויות התקשורת, הנגישות והזמינות של התוכנה גם לבעלי תפקידים, משתמשי הקצה, לקוחות. אינטגרציה ואוטומציה.

תוכנה לניהול פרויקטים זו מאפשרת ניהול משימות. מיון, מעקב ותעדוף. מעקב לפי בעלי תפקידים. מעקב של כל לקוח אחר המשימות שלו. זמנים ומדדים. יעדים ועלויות. מעקב אחר ביצוע והפקת דוחות.

פורטל הלקוחות של חברת ניהול הפרויקטים בעלת התוכנה, מיועד ללקוחות הקצה. הלקוח יכול לבחור להיכנס לאיזו משימה שהוא רוצה ולעקוב אחר השלבים שלה. כך נוצרת שקיפות מרבית מול הלקוחות. 

תקשורת ואוטומציה של תהליכים

מתקיימת אוטומציה של תהליכים כמו ניתוב קריאות ומשימות תוך יצירת העדפה. ניהול טפסים דינמיים, שיבוצים אוטומטיים. ניהול משימות ומעקב אחר שלבי ההתקדמות, עלויות וזמנים. 

תוכנה לניהול פרויקטים כוללת אפשרויות תקשורת שונות מול הלקוחות. מיילים ומסרונים, צ’אט וידאו ואודיו. מערכת פנימית לתקשורת ואינטגרציה לצ’טים ארגוניים , ווצאפ לעסקים ועוד.

בעולם של היום אין ספק כי המשאב הכי חשוב לכל עסק או חברה הוא הלקוח. התנהלות נכונה מול לקוחות בתוך פרויקט היא המשימה החשובה ביותר של כל חברה. כשלים ומחדלים הם בלתי נסלחים כאשר מדובר בהתנהלות עסקית ובעיקר אם נגרם נזק כלכלי ואחר בשל כך.

ידוע הוא כי רוב הפרויקטים המסתיימים בהצלחה, הם אלה המנוהלים באמצעות תוכנות ניהול. הן מאפשרות ביצוע ומעקב נכונים אחרי כל שלב בפרויקט אם אפס סבלנות לטעויות אנוש.

קראו גם על המוצר: מערכת CRM

יש לנו את היכולת להבין את הצרכים של הלקוחות שלנו ואת השווקים שלהם

כתובתינו

הסדנא 6, כפר סבא

טלפון

09-880-1955

אימייל

[email protected]